IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Dziś, w Niedzielę Dobrego Pasterza, przeżywamy zakończenie wizytacji kanonicznej naszej parafii oraz kończymy Misje Święte. Cieszymy się z obecności ks. Biskupa Jana Piotrowskiego, pasterza naszej diecezji. Dziękujemy za sprawowaną Eucharystię, głoszone słowo Boże, udzielone błogosławieństwo i za przeprowadzoną wizytacje kanoniczną.
  • Dziękujemy wszystkim na liczny udział w Misjach Świętych. Dziękujemy Ojcom Redemptorystom: Andrzejowi i Ryszardowi za wygłoszone nauki i poprowadzenie nas przez te dni.
  • Składamy także Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w pomoc w czasie Misji oraz w przygotowaniu dzisiejszej uroczystości. Szczegółowe podziękowania wyrazimy jeszcze w przyszłą niedzielę.
  • Rozpoczynamy dziś w Kościele Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.
  • Przygotowania liturgiczne dla dzieci I-komunijnych w poniedziałek i w środę o godz. 16.00 w kościele.
  • Jutro w poniedziałek, 22 kwietnia, comiesięczne modlitwy ku czci św. Rity o godz. 18:00. Zapraszamy Parafian i Gości.
  • Kalendarz liturgiczny:
    • we wtorek, 23 kwietnia, uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
    • w czwartek, 25 kwietnia, święto św. Marka, Ewangelisty.
  • W zakrystii i kancelarii zapisujemy chętnych na czuwanienaszego dekanatu na Jasnej Górze 4-5 maja br. (sobota/niedziela).