• Dziękujemy za udział w wieczorze fatimskim. Szczególnie za zaangażowanie dziękujemy mieszkańcom Podolan, Lolina i Peperówki. Za miesiąc o zaangażowanie prosimy mieszkańców Wojciechowa.
  • Kalendarz liturgiczny
  • W poniedziałek, 17 czerwca – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
  • w piątek, 21 czerwca – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
  • w przyszłą niedzielę, 23 czerwca, Dzień Ojca. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  • W najbliższy piątek, 21 czerwca, o godz. 8:00 Msza św. z racji zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • W najbliższą sobotę, 22 czerwca, modlitwy ku czci św. Rity. Podczas Mszy św. zostaną poświęcone róże, które będzie można nabyć wchodząc do kościoła. Przed Mszą św., jak co miesiąc, będziemy mogli wypisać na karteczkach nasze osobiste intencje modlitewne. O godz. 17.15 nabożeństwo czerwcowe i koronka do św. Rity.
  • Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy po Mszach św. popołudniowych.