Ogłoszenia duszpasterskie – 5 lutego 2023 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

• Dziękujemy za złożone ofiary z 2 lutego na potrzeby zakonów kontemplacyjnych naszej diecezji oraz za ofiary z I piątku Misyjne Dzieło Diecezji Kieleckiej.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w minionym tygodniu w sprzątaniu świątecznych dekoracji i posprzątaniu kościoła.
  • Wyjazd na kulig dzieci w najbliższy wtorek, 7 lutego br. o godz. 7.00 spod kościoła (zbiórka 6:45).
  • W najbliższy sobotę (11 lutego) we wspomnienie NMP z Lourdes, przypada XXX Światowy Dzień Chorego pod hasłem „Miej o nim staranie”.
  • Natomiast Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych w najbliższą niedzielę, 12 lutego, o godz. 9.00 w naszym kościele. Będziemy modlić się w intencji chorych i cierpiących, ich opiekunów oraz w intencji pracowników służby zdrowia.
  • Fragmenty papieskiego orędzia na Światowy Dzień Chorego możemy przeczytać w dzisiejszym „Parafianinie”.
  • Zapraszamy serdecznie na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 23 – 29 czerwca w planie między innymi LUDBREG– ZAGRZEB –– SPLIT – „BAŁKAŃSKIE LOURDES” – MAKARSKA – MEDJUGORIE – MOSTAR– DUBROWNIK – SARAJEWO – TRAVNIK Koszt 1995 zł i 130 euro. Cały plan pielgrzymki w gablocie i na stronie internetowej parafii oraz w „Parafianinie”.
  • Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej! Są najnowsze numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, „Misji Dzisiaj”, „Małego gościa niedzielnego” dla dzieci i „Parafianina”.

Instrukcja dotycząca muzyki i śpiewu liturgicznego dla diecezji kieleckiej

Instrukcja dotycząca urządzenia i wystroju kościoła dla diecezji kieleckiej

Instrukcja dotycząca filmowania i fotografowania w czasie liturgii dla diecezji kieleckiej