Wyjazd dzieci do Rabki-Zdrój

Wyjazd dzieci na „Misyjne wakacje z Bogiem” w niedzielę (8 lipca) o godz. 10.15 spod koscioła. Prosimy o spakowanie potrzebnych rzeczy i dokumentów. Więcej informacji poniżej.

 

 

Rekolekcje trwają od 8 do 14 lipca 2018 roku w Rabce Zdrój

Dojazd wspólny autokarem z Kielc (przez Kazimierzę Wielką) do Domu Rekolekcyjno – wypoczynkowego BETANIA.
Uczestnicy rekolekcji będą mieszkać w pokojach z pełnymi węzłami sanitarnymi. Do dyspozycji będzie też: Kaplica, świetlica, sala do gimnastyki i gier, boiska do siatkówki i koszykówki, duży ogród z miejscem na ognisko.

Wyjeżdżamy z Kielc 8 VII (niedziela) w godz. porannych – w Kazimierzy W. o godz. 10.15 (w Rabce jesteśmy na obiad)

Odjazd 14 VII (sobota) po śniadaniu (do Kielc dojdziemy w godzinach popołudniowych)

 

Na karcie zgłoszenia wskazane jest zapisać informacje: kasa chorych, pesel, szczepienia, jak się znosi podróż autokarem, jeśli ktoś bierze leki to jakie (stałe leki zabrać ze sobą), na co jest się uczulonym i ewentualne inne uwagi.

Wszystkich na czas pobytu ubezpieczamy.

Podczas rekolekcji uczestnicy podzieleni są na małe grupy, w każdej grupie jest animator. W programie dnia przewidziana jest Msza św, spotkania w małych grupach, śpiew, gry i zabawy, zawody sportowe, pogodne wieczorki, ognisko, wycieczka do Zakopanego, dla chętnych wyjście na basen itp.

Rekolekcje poprowadzi ks. Grzegorz Stachura.

Opiekę nad dziećmi sprawuje ks. Łukasz Zygmunt oraz ekipa animatorów.

Należy zabrać rzeczy osobiste, ręcznik, strój kąpielowy, coś na deszcz, czapki, chustki na głowę, mały plecak, wygodne obuwie, ubrania na ciepło i zimno, przybory do pisania i malowania, notes.
Suchy prowiant na drogę z Kielc do Rabki. Ministranci zabierają komże.