Spotkanie młodzieży z zespołem „Muode Koty”

W czwartek, 14 marca, w Kazimierskim Ośrodku Kultury miało miejsce spotkanie z hip-hopowym zespołem chrześcijańskim „Muode Koty”. W spotkaniu wzięła udział młodzież z naszego dekanatu: o godz. 8.30 kl. 7-8 ze szkół podstawowych i 3 kl. gimnazjum, a o godz. 11.00 młodzież szkół średnich.

Młodzi mieli okazje wysłuchać świadectw członków zespołu o ich doświadczeniu żywego Boga, a także o przeżywaniu wiary przez młodego człowieka w dzisiejszym świecie, przyznawaniu się do Jezusa i nawróceniu. 

www.muodekoty.com

Muodekoty na fb

nagrania z Youtube

Muode Koty to hip-hopowy zespół chrześcijański, który oprócz koncertów prowadzi również rekolekcje i profilaktykę w szkołach. Mimo swojego młodego wieku mają już na swoim koncie parę wygranych konkursów (m.in Debiuty 2016) oraz wielkich koncertów i festiwali, między innymi Campo Bosco, Bądź jak Jezus, Festiwal Oczyma Wiary czy Festiwal Gospel w Gniewie. Jeżdżąc po całej Polsce zarażają młodych ludzi swoją pasją do życia i Boga.