Orszak Trzech Króli 2021

W Uroczystość Objawienia Pańskiego, jak co roku, w naszej parafii odbył się Orszak Trzech Króli, organizowany we współpracy z Fundacją Orszak Trzech Króli. Tegoroczne obchody zostały ograniczone do wspólnego kolędowania w naszym kościele oraz uroczystej Mszy o godz. 10.30.

Szaty Trzech Mędrców przybrali p. Krzysztof Lipiec, p. Zbigniew Kołton oraz p. Jarosław Klimczyk. We Mszy św. wzięli również udział Kolędnicy Misyjni, dzieci, które co roku kolędowały w naszej parafii, wraz z opiekunami, na rzecz swoich rówieśników z krajów misyjnych. Podobny mini Orszak odbył się w około 2500 miejscach w Polsce. Fundacja rozdała 700 000 koron, 300 000 śpiewników oraz 350 000 gazetek misyjnych.

 

Zobacz relację foto

Relacje foto z naszej diecezji

 

Fundacja Orszak Trzech Króli