Opłatki 2021

W minioną niedzielę  (14 listopada) zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny, które od poniedziałku Pan Organista będzie rozprowadzał w naszej parafii. Z zachowaniem środków ostrożności (maseczki, nie wchodzenie do domu)

Przyjęcie pobłogosławionych opłatków jest jednym ze znaków przynależności do wspólnoty parafialnej i jest naszym wyrażeniem wdzięczności Panu Organiście za jego całoroczną pracę. Opłatki można nabyć w wielu miejscach, ale skoro Wigilia jest obrzędem religijnym, zadbajmy o to, by na naszym stole znalazł się poświęcony opłatek.

• Porządek rozprowadzania opłatków:
    • w poniedziałek, 15 listopada od godz. 9.00 – Podolany i Lolin,
    • we wtorek, 16 listopada od godz. 9.00 – Stradlice.
    • w środę, 17 listopada od godz. 9.00 – I cz. Wojciechowa (od Stradlic do p. Siwiec)
    • w czwartek, 19 listopada od godz. 9.00 – II część Wojciechowa i ul. Koszycka.
    • w piątek, 22 listopada, od godz. 9.00 Odonów (1 cz.- od strony Donos do szkoły)
    • sobotę, 20 listopada od godz. 9.00 – Odonów 2 cz. od cegielni w stronę KW + nowe osiedle+ blok w Odonowie).

• w poniedziałek (22 listopada) od godz. 9.00 Donosy (od p. Maj + Psiarków do p. Adamek)
    • wtorek (23 listopada) od godz. 11.00 – dalsza część Donos;
    • w środę (24 listopada) od godz. 10.00 – ul. Sienkiewicza i ul. Głowackiego;
    • w czwartek (25 listopada) od godz. 10.00 – ul. Krakowska, ul. Armii Krajowej i ul. Okrężna;
    • w piątek (26 listopada) od godz. 10.00 – ul. Kolejowa + blok;
    • w sobotę (27 listopada) od godz. 9.00:
      • ul. Piłsudskiego i ul. Wesoła.
      • ul. Niecała, ul. Zielona i ul. Nowa Wieś.