Odpust parafialny 2019

• W uroczystość odpustową w święto Podwyższenia Krzyża Świętego Msze św. zostaną odprawione o godz. 7.00, 9.00, 11.30, 16.30.
  • O godz. 8.30 spotkanie ks. Biskupa z Różami Różańcowymi i uczestnikami środowych spotkań w sali parafialnej.
  • O godz. 9.00 ksiądz biskup udzieli indywidualnego błogosławieństwa wszystkim dzieciom. Zapraszamy na tę Mszę św. wszystkie dzieci z rodzicami.
  • Po Mszy św. ks. Biskup uda się na cmentarz, gdzie przy kaplicy pomodli się w intencji zmarłych z naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy – odpustu za zmarłych.
  • O godz. 11.30 ks. Biskup udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Będzie to także uroczysta suma odpustowa i zakończenie wizytacji kanonicznej. Do udziału w procesji eucharystycznej zapraszamy całą asystę: strażaków, ministrantów, dzieci do sypania kwiatów, z każdej wioski do niesienia feretronów.

SOBOTA, 14 WRZEŚNIA 2019 r.

7.00     –     Msza św. dla wszystkich.

8.30     –     Spotkanie ks. Biskupa z Różami Różańcowymi w sali parafialnej.
9.00     –     Msza św. z błogosławieństwem dzieci.
ok.10.15
 – Modlitwa ks. Biskupa na cmentarzu parafialnym.
11.30   –     Msza św. pod przewodnictwem ks. Biskupa – suma odpustowa:

– uroczyste zakończenie wizytacji kanonicznej

– udzielenie sakramentu bierzmowania

– procesja eucharystyczna wokół kościoła

16.30   –      Msza św. dla wszystkich.

18.00   –      Msza św. z liturgii niedzielnej