Komunikat – „Zaszczep się w wakacje

Kielce, dnia 10 lipca 2021 r.

Drodzy Diecezjanie!

            Troska o zdrowie obywateli jest obowiązkiem państwa. Odpowiadając na prośbę Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 9 lipca br., który podjął działania i zorganizował akcję Zaszczep się w wakacje, zachęcam Czcigodnych księży, osoby konsekrowane i wiernych świeckich naszej diecezji, szanując wolność wyboru każdej osoby, aby skorzystać z tych możliwości, jakie daje w tym zakresie propozycja Wojewody Świętokrzyskiego.

           

            Z darem modlitwy i pasterskiego błogosławieństwa

 

          Wasz biskup

       † Jan Piotrowski

 

 

Harmonogram Akcji Zaszczep się w wakacje

 

 

            Akcja „Zaszczep się w wakacje” organizowana jest we współpracy ze Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka w Kielcach, zaplanowana jest od dnia 10 lipca 2021 r. do odwołania, według następującego harmonogramu:

 

  • 10 lipca (sobota) w godz. od 1000 – 1600 przed Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim w Kielcach,
  • 12-16 lipca (poniedziałek – piątek) w godz. od 800 – 1800 przed Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim w Kielcach.

 

Osoby do kontaktu z Urzędu Wojewódzkiego:

 

  1. Biernacka Wioleta 504 560 000,
  2. Woźniak Sylwia 515 745 019.

 

 

Wicewojewoda Świętokrzyski

        (-) Rafał Nowak