KOLĘDNICY MISYJNI 2018-2019

W II dzień świąt Bożego Narodzenia na Mszy św. o godz. 10.30 zostaną posłani do naszych domów „Kolędnicy Misyjni”. Pięć grup dzieci (pod opieką dorosłych) będzie kolędować według harmonogramu zamieszczonego poniżej. Przyjmijmy kolędników misyjnych z otwartością i czułością.

Tegoroczne z serca złoży mały datek zostanie przekazany przez Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci na rzecz dzieci cierpiących z powodu wojny w Rwandzie i Burundi. Pilną potrzebą tam jest opieka nad dziećmi osieroconymi, które straciły bliskich z powodu wojny i chorób, m.in. AIDS. Powszechnym i dotkliwym problemem jest też społeczne odrzucenie dzieci niepełnosprawnych. Trafiają one na ulicę, stają się ofiarami handlu, niewolnictwa lub innego rodzaju przestępczości.

 

HARMONOGRAM WIZYT KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH 2018/19

 

ŚRODA

26 grudnia 2018 r.

Msza św. godz. 10.30 (w strojach)

Kolędowanie od godz. 14.00

ul. Jachimowskiego (z blokiem) i wszystkie przyległe do ul. Jachimowskiego,

ul. Krakowska, ul. Jabłonowska, ul. Krótka,

ul. Agrestowa, ul. Murarska, ul. Miodowa,

ul. Gruszkowa, ul. Harcerska, ul. Cicha,

CZWARTEK

27 grudnia 2018 r.

od godz. 10.00 Podolany i  Stradlice,

Wojciechów i ul. Koszycka

PIĄTEK

28 grudnia 2018 r.

od godz. 10.00

Donosy,  Odonów (z blokiem) od cmentarza

ul. Armii Krajowej,  ul. Okrężna

SOBOTA

29 grudnia 2018 r.

od godz. 10.00 ul. Głowackiego,  ul. 1 Maja,  ul. Łabądź, ul. Niecała, ul. Zielona, ul. Nowa Wieś, ul. Piłsudskiego,  ul. Wesoła,

ul. Sienkiewicza, ul. Konstytucji 3 Maja,

WTOREK

1 stycznia 2019 r.

od godz. 14.30 Plebania i Dom Sióstr Służebniczek

NIEDZIELA

6 stycznia 2019 r.

Uroczystość Objawienia Pańskiego – TRZECH KRÓLI –  

O godz. 10.00 z Rynku wyruszy Orszak Trzech Króli.