Dzień Zaduszny – 2 listopada

W poniedziałek, 2 listopada, obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i o godz. 18.00.

Nabożeństwo za zmarłych odprawiamy w oktawie Wszystkich Świętych (do niedzieli, 8 listopada) przed Mszą świętą popołudniową o godz. 17.30 (w niedzielę o 15.30).

Przypominamy, że można już zamawiać intencje na przyszły rok 2021, a także wypominki za naszych bliskich zmarłych. Na bocznych ołtarzach są wyłożone kartki do wpisywania wypominków jednorazowych (w oktawie Wszystkich Świętych) i listopadowych (w każdy piątek listopada o 18.30 w kościele różaniec za zmarłych).

Przypominamy także o obowiązku wnoszenia opłat za wywóz śmieci z cmentarza parafialnego (20 zł na rok) oraz opłaty administracyjnej. Prosimy o sprawdzanie czy opłaty poprawnie wyświetlają się w systemie internetowym GroboNet (ewentualne błędy zgłaszamy do księży lub na skrzynkę mailową parafii ([email protected])