Bierzmowanie, odpust i wizytacja kanoniczna

W sobotę, 14 września, w odpust parafialny Podwyższenia Krzyża świętego, ks. Biskup Andrzej Kaleta udzielił młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania oraz zakończył wizytację kanoniczną. Pobłogosławił także dzieci zgromadzone na Mszy św. o godz. 9, spotkał się z Różami Żywego Różańca oraz  modlił się na cmentarzu parafialnym.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia uroczystości odpustowej oraz wizytacji kanonicznej.

Gratulujemy młodzieży, która wczoraj przyjęła sakrament bierzmowania i dziękujemy ich rodzicom, za całoroczną współpracę, a także dar ołtarza złożony dla parafii oraz kwiaty, za które dziękujemy także sobotnim nowożeńcom.

Dziękujemy całej asyście procesji odpustowej: strażakom, ministrantom, scholi młodzieżowej oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości odpustowych.