Bałkany 2019 – relacja foto

21-28.06.2019

1 dzień, piątek, 21.06:
Wyjazd z Kazimierzy Wielkiej po mszy św. Przejazd do Budapesztu – zwiedzanie miasta z przewodnikiem (Peszt). Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

 2 dzień, sobota, 22.06:
Śniadanie. Całodzienny przejazd do Medjugorie. Obiadokolacja i nocleg w hotelu. Dla chętnych udział w programie modlitewnym.

3 dzień, niedziela, 23.06:
Śniadanie. Całodzienny pobyt w Sanktuarium Królowej Pokoju – program w zależności od sytuacji na miejscu – Góra Objawień, Kościół Parafialny św. Jakuba. Wieczorny program modlitewny. Obiadokolacja, nocleg w hotelu.

4 dzień, poniedziałek, 24.06:
Śniadanie. Przejazd do Mostaru – zwiedzanie miasta na styku kultury chrześcijańskiej i muzułmańskiej. Po południu przejazd do pobliskich Wodospadów Kravica – kąpiel i odpoczynek dla chętnych. Powrót do hotelu na obiadokolację. Udział w programie modlitewnym. Nocleg.

 5 dzień, wtorek, 25.06:
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Dubrownika – spacer po niezwykle pięknym starym mieście tzw. „Perły Adriatyku”. Czas wolny. Przejazd do hotelu nad morzem w Podgora. Obiadokolacja i nocleg.

6 dzień, środa, 26.06:

Śniadanie. Całodzienny odpoczynek w nadmorskim kurorcie Podgora –  kąpiel, plażowanie. Obiadokolacja i nocleg.

7 dzień, czwartek, 27.06:
Śniadanie. Przejazd do Ludbregu – Sanktuarium Krwi Chrystusa. Po drodze postój w chorwackim Lourdes – Sanktuarium Maryjnym Chorwacji. Obiadokolacja, nocleg w Ludbregu.

8 dzień, piątek, 28.06:
Śniadanie. Nawiedzenie Sanktuarium. Całodzienny przejazd do Polski. Po drodze postój w Budapeszcie na obiad i drugą część zwiedzania miasta (Buda).