Ksiądz Arcybiskup Adrian Galbas SAC, w piątek 22 maja 2026 r. – w dniu liturgicznego wspomnienia św. Rity – o godz. 18.00 będzie przewodniczył Mszy św. w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Kazimierzy Wielkiej. Podczas Eucharystii metropolita warszawski dokona poświęcenia odnowionych bocznych ołtarzy.
