1-2 listopada 2021 r.

• W niedzielę (31.10) o godz. 18:00 w naszym kościele Noc Świętych – czuwanie przy relikwiach świętych i błogosławionych. Na zakończenie procesja na cmentarz (przynosimy ze sobą świece/znicze).

• poniedziałek, 1 listopada – uroczystość Wszystkich Świętych.
    • Msze święte w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 16.00.
    • Na cmentarzu o godz. 10.00 i 12.00.
    • Przypominamy o obowiązku uczestniczenia w tym dniu we Mszy św. Samo nawiedzenie cmentarza nie spełnia tego warunku.
    • O godz. 11.45 spod bramy cmentarnej wyruszy procesja w kierunku kaplicy.
  • wtorek, 2 listopada, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny.
    • Msze święte w kościele o godz. 7.00, 9.00 (z procesją wokół kościoła i modlitwą za zmarłych), 12.00 i o godz. 18.00.
  • W oktawie uroczystości wszystkich świętych (do poniedziałku 8 listopada) przed Mszą świętą popołudniową będziemy odprawiać nabożeństwo za zmarłych.
  • Odpusty zupełne dla wiernych zmarłych (podobnie jak w zeszłym roku) będzie można uzyskać przez cały listopad; pod zwykłymi warunkami: nawiedzenie cmentarza, komunia św. w stanie łaski uświęcającej, modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące.