Dzisiaj

Galeria

Planowane


W dniach od 20 i 21 września 2013 r. nasza parafia organizuje Pielgrzymkę po Sanktuariach Ziemi Tarnowskiej i Podkarpackiej. Głównym celem jest udział w Kalwarii Pacławskiej w Diecezjalnych Obchodach Jubileuszu 20-lecia Sakry Biskupiej Biskupa Kazimierza Ryczana.

 

PROGRAM PIELGRZYMKI

(1 dzień) PIĄTEK, 20 września 2013 r.
O godz. 7.30 wyjazd sprzed kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Kazimierzy Wielkiej. Dojazd do SZCZEPANOWA – miejsca urodzenia św. Biskupa Stanisława. Nawiedzenie Sanktuarium. Następnie udamy się do STAREGO SĄCZA, gdzie nawiedziemy miejsca związane ze św. Kingą. Później pojedziemy do DUKLI – Sanktuarium św. Jana. Msza św. Obiadokolacja i nocleg w Domu Pielgrzyma w Dębowcu. Udział w Apelu Maryjnym i procesji ze świecami.

(2 dzień) SOBOTA, 21 września 2013 r.
Rano śniadanie. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej w DĘBOWCU. Wyjazd do PRZEMYŚLA. Odwiedzimy dwie Katedry (obrządku łacińskiego i greckiego), czas wolny na Rynku. Około południa dojedziemy do KALWARII PACŁAWSKIEJ, gdzie weźmiemy udział w Diecezjalnych Obchodach Jubileuszu 20-lecia Sakry Biskupiej Biskupa Kazimierza Ryczana.

KOSZT: 150 zł. (przy minimum 50 uczestnikach)

CENA ZAWIERA:
- przejazd komfortowym autokarem;
- 1 nocleg w Domu Pielgrzyma (pokoje 2 lub 3-osobowe z łazienkami);
- wyżywienie: 1 obiadokolacja i 1 śniadanie;
- ubezpieczenie;
- opłaty parkingowe.

Zapisy i bliższe informacje u ks. Michała Haśnika
(tel. 510-005-607 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)