Dzisiaj

Galeria

Odbyte


Nasza parafia aktywnie pielgrzymuje po różnych Sanktuariach

Polski, Europy i... nawet świata.

 

Od 11-20 lipca 2017 r.
Grupa parafian na czele z ks. Michałem w Roku Jubileuszu 100-lecia objawień fatimskich uczestniczyła w Pielgrzymce do Fatimy i Santiago de Compostella.

Czytaj więcej...

Sobota, 10 czerwca 2017 r.
Blisko 100-osobowa grupa na czele z ks. Michałem, s. Gerardą i Panem Burmistrzem Adamem Bodziochem udała się do Ośrodka rekolekcyjnego
Wyspa" na biesiadę pt.: Powitanie Lata 2016". Odwiedziliśmy także Sanktuarium św. Kingi w Nowym Korczynie.

Czytaj więcej...

Czwartek/Piątek, 4/5 maja 2017 r.
Blisko 60-osobowa grupa parafian na czele z księżmi wikariuszami oraz siostrami Gerardą i Domicjaną uczestniczyła w nocnym czuwaniu modlitewnym przed Obrazem Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze. W czuwaniu uczestniczył także biskup kielecki Jan Piotrowski.

Czytaj więcej...

1-3 maja 2017 r.
Blisko 50-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem udała na Pielgrzymkę w Sudenty i do Pragi.

Czytaj więcej...

Piątek/Sobota, 7/8 kwietnia 2017 r.
Blisko 20 osób udało się na Nocną Drogę Krzyżową ze Skalbmierza do Miechowa.

 

18 marca 2017 r.
Ponad 80-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem i siostrami: Gerardą, Krystianą i Domicjaną udała na Pielgrzymkę do Igołomi i Krakowa.

Czytaj więcej...

11 lutego 2017 r.
Blisko 110-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem i s. Gerardą udała się do Zakopanego i Murzasihle na IV Kazimierski Kulig.

Czytaj więcej...

Od 1 do 10 lutego 2017 r.
Grupa kilkunastu parafian udała się na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii.

Czytaj więcej...

Sobota, 19 listopada 2016 r.
Ponad 30-osobowa grupa parafian na czele z ks. Marianem i ks. Michałem udała się na do Łagiewnik, aby uczestniczyć we Mszy św. z ogłoszeniem Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

Czytaj więcej...

Sobota, 12 listopada 2016 r.
Blisko 70-osobowa grupa parafian na czele z ks. Proboszczem, ks. Wikariuszami, s. Gerardą i s. Krystianą udała się na Diecezjalną Pielgrzymkę do Łagiewnik oraz do Zembrzyc, aby odwiedzić s. Nikodemę.

Czytaj więcej...

Sobota, 1 października 2016 r.
Ponad 40-osobowa grupa parafian wraz z księżmi wikariuszami i s. Gerardą uczestniczyła w VIII Diecezjalnej Pielgrzymce Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Łokietkowej.

Czytaj więcej...

24 września 2016 r.
Grupa dzieci i młodzieży wraz z rodzicami na czele z ks. Marianem i s. Krystellą udała się na Rajd Pielgrzymkowy na Święty Krzyż.

Czytaj więcej...

11 września 2016 r.
Ponad 20-osobowa grupa na czele z ks. Proboszczem, ks. Michałem, ks. Marianem, s. Gerardą i Panem Burmistrzem udała się do Wiślicy, aby uczestniczyć w Diecezjalnych Obchodach Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski.

Czytaj więcej...

Od 11-22 sierpnia 2016 r.
48-osobowa grupa na czele z ks. Michałem i ks. Mariuszem oraz ks. Tomaszem Kaczówką z Kostomłotów udała się na Pielgrzymkę do Chin
.

Czytaj więcej...

Sobota, 18 czerwca 2016 r.
Ponad 50-osobowa grupa na czele z ks. Michałem udała się do Ośrodka rekolekcyjnego
Wyspa" na biesiadę pt.: Powitanie Lata 2016".

Czytaj więcej...

Sobota, 11 czerwca 2016 r.
Blisko 30-osobowa grupa na czele z ks. Michałem udała się na Pieszą Pielgrzymkę do Kościoła Jubileuszowego Miłosierdzia Bożego w Kazimierzy Wielkiej - w ramach Pielgrzymki Dekanatu Kazimierskiego.

Czytaj więcej...

Wtorek, 7 czerwca 2016 r.
Blisko 60-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem, ks. Marianem, s. Przełożoną Krystellą i s. Gerardą udała się do Multikina do Krakowa na film pt.: Bóg w Krakowie". Wcześniej pielgrzymi nawiedzili Sanktuarium Krzyża Świętego w Mogile.

Czytaj więcej...


30 kwietnia - 6 maja 2016 r.
W Jubileuszowym Roku Świętym Miłosierdzia grupa parafian wraz z ks. Michałem uczestniczyła w Pielgrzymce do Włoch i Mariazell. Do naszej grupy dołączyły się także osoby z Sędziszowa.

Czytaj więcej...

Środa/Czwartek, 4/5 maja 2016 r.
Blisko 50-osobowa grupa parafian na czele z ks. Mariuszem i s. Nikodemą uczestniczyła w nocnym czuwaniu modlitewnym przed Obrazem Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze. W czuwaniu uczestniczył także biskup kielecki Jan Piotrowski. Pielgrzymi odwiedzili także Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki Rodzin w Leśniowie.

Czytaj więcej...

Piątek/Sobota, 15/16 kwietnia 2016 r.
Ponad 50-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem i s. Nikodemą uczestniczyła w Ogólnopolskich Obchodach Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski.

Czytaj więcej...

Sobota, 9 kwietnia 2016 r.
Grupa parafian na czele z ks. Dziekanem i ks. Michałem uczestniczyła w III Diecezjalnej Pielgrzymce do Pustego Grobu w Miechowie.

Czytaj więcej...

Niedziela, 3 kwietnia 2016 r.
W Niedzielę Miłosierdzia Bożego udaliśmy się na Pieszą Pielgrzymkę do Kościoła Jubileuszowego Miłosierdzia Bożego w Kazimierzy Wielkiej na Odpust. Na pątniczy szlak wyruszyło wraz z ks. Michałem nieco ponad 20 osób.

Czytaj więcej...

Piątek/Sobota, 18/19 marca 2016 r.
Ponad 30 osób pod przewodnictwem ks. Mariusza udało się na Nocną Drogę Krzyżową Małopolskim Szlakiem św. Jakuba z Czarnocina do Pałecznicy.

Czytaj więcej...

Sobota, 27 lutego 2016 r.
50 osób na czele z księżmi wikariuszami: Michałem i Mariuszem oraz siostrami: Nikodemą i Gerardą udała się Pielgrzymkę do Hebdowa, Mogiły, na Skałkę do Łagiewnik oraz na Misterium Męki Pańskiej do WSD Towarzystwa Salezjańskiego. 

 Czytaj więcej...

Sobota, 6 lutego 2016 r.
Blisko 100 osób na czele z ks. Michałem i ks. Marianem oraz Panem Burmistrzem Adamem Bodziochem wyjechało do Zakopanego na kulig.

 Czytaj więcej...

Sobota, 23 stycznia 2016 r.
Blisko 20-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem udała się do Krakowa, aby obejrzeć szopki betelemskie w znanych kościołach. Odwiedziliśmy dziesięć kościołów. Z racji Roku Świętego Miłosierdzia przeszliśmy także przez cztery Bramy Miłosierdzia. 

Czytaj więcej...

Sobota, 24 października 2015 r.
42-osobowa grupa wraz z ks. Michałem i s. Gerardą uczestniczyła w Pielgrzymce do Jodłowej, Miejsca Piastowego, Dębicy i Smęgorzowa. Była to Pielgrzymka dziękczynna za dar Peregrynacji Figury św. Michała Archanioła w naszej parafii.

Czytaj więcej...

Sobota, 3 października 2015 r.
30-osobowa grupa parafian wraz z ks. Michałem i s. Gerardą uczestniczyła w VII Diecezjalnej Pielgrzymce Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Kieleckiej. Pielgrzymi odwiedzili także Sanktuaria: Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej i Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Kałkowie-Godowie.

Czytaj więcej...

Piątek/sobota, 4-5 września 2015 r.
55-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem i s. Gerardą uczestniczyła w nocnym czuwaniu modlitewnym przed Obrazem Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze - w ramach Nowenny przed Peregrynacją Figury św. Michała Archanioła. W czuwaniu uczestniczył także biskup kielecki Jan Piotrowski.

Czytaj więcej...

26 sierpnia 2015 r.
W Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej po raz drugi udaliśmy się pieszo na Pielgrzymkę do Skorczowa na Odpust. Wraz z ks. Michałem pielgrzymowało ponad 30 osób.

Czytaj więcej...

Od 22-30 lipca 2015 r.
12-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem wzięła udział w kolejnej zagranicznej Pielgrzymce parafialnej – tym razem naszym celem były Bałkany, a docelowo Medjugorie. Tradycyjnie na Pielgrzymkę udaliśmy się z parafią św. Andrzeja Boboli w Kostomłotach.

Czytaj więcej...

Sobota, 25 lipca 2015 r.
Ponad 40-osobowa grupa parafian na czele z ks. Mariuszem udała się do Nowego Korczyna, aby uczestniczyć w I Diecezjalnej Pielgrzymce do relikwii św. Kingi.

Czytaj więcej...

Sobota, 18 lipca 2015 r.
Ponad 50-osobowa grupa na czele z ks. Mariuszem, s. Nikodemą i ks. Piotrem Noconiem udała się do Zabawy, aby uczestniczyć w comiesięcznych modlitwach ku czci bł. Karoliny Kózkówny. 

Czytaj więcej... 

Sobota, 13 czerwca 2015 r.
Ponad 30-osobowa grupa na czele z ks. Michałem i s. Przełożoną Krystellą udała się do Warszawy, aby uczestniczyć w IV Krajowym Kongresie Misyjnym. Odwiedziliśmy także grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki i grób św. Andrzeja Boboli. 

Czytaj więcej... 

Środa, 27 maja 2015 r.
50-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem, ks. Marianem, s. Nikodemą i s. Gerardą udała się do Cinema City w Krakowie na film Apartament"

Czytaj więcej... 

Sobota, 9 maja 2015 r.
20-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem i s. Gerardą uczestniczyła w II Diecezjalnej Pielgrzymce do Miechowa. Odwiedziliśmy także Sanktuarium Matki Bożej w Zielenicach. 

Czytaj więcej... 

Czwartek, 7 maja 2015 r.
Dzieci I-komunijne wraz z rodzicami, ks. Mariuszem, s. Krystellą i s. Nikodemą udały się na Pielgrzymkę dziękczynna do Częstochowy i Leśniowa.  

Czytaj więcej... 

Poniedziałek/wtorek, 4-5 maja 2015 r.
Ponad 70-osobowa grupa na czele z ks. Michałem i s. Nikodemą uczestniczyła w nocnym czuwaniu modlitewnym przed Obrazem Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze - w ramach czuwania dekanatu kazimierskiego. Wcześniej pielgrzymi nawiedzili Dolinę Miłosierdzia Bożego w Częstochowie.

Czytaj więcej... 

Sobota, 11 kwietnia 2015 r.
Blisko 50-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem i s. Gerardą udała się na Pielgrzymkę do Piekar, Rudy Śląskiej i Bujakowa. Do naszej grupy tradycyjnie już dołączyli pielgrzymi z Kostomłotów z ks. Tomaszem Kaczówką.

Czytaj więcej... 

Sobota, 14 marca 2015 r.
Blisko 50-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem i s. Gerardą udała się na Pielgrzymkę do Szczurowej, Porąbki Uszewskiej, Bochni, Jadownik i Mogiły. Do naszej grupy tradycyjnie dołączyli pielgrzymi z Kostomłotów z ks. Tomaszem Kaczówką.

Czytaj więcej... 

Od 14 do 27 lutego 2015 r.
Grupa parafian na czele z księżmi wikariuszami: Michałem i Mariuszem uczestniczyła w Pielgrzymce do Meksyku. Do naszej grupy dołączyli się także pielgrzymi z Kostomłotów z ks. Tomaszem Kaczówką, ks. Tomasz Kubicki oraz inne osoby. W sumie było nas 53 pielgrzymów.

Czytaj więcej... 

Sobota, 24 stycznia 2015 r.
Blisko 70 osób na czele z księżmi wikariuszami: Michałem i Mariuszem oraz z siostrami: Nikodemą i Gerardą wyjechało do Zakopanego na kulig i do Ludźmierza.

 Czytaj więcej...

Poniedziałek, 19 stycznia 2015 r.
Blisko 20-osobowa grupa parafian na czele z ks. Dziekanem, ks. Michałem i Adamem Bodziochem - Burmistrzem Miasta i Gminy Kazimierza Wielka udała się do Kielc, aby uczestniczyć w Nabożeństwie ekumenicznym w kościele akademickim św. Jana Pawła II, któremu przewodniczył Biskup Kielecki Jan Piotrowski.

Czytaj więcej...

Sobota, 29 listopada 2014 r.
Grupa parafian na czele z ks. Dziekanem, księżmi wikariuszami: Michałem i Mariuszem oraz s. Gerardą udała się na Kielc na Ingres do Bazyliki Katedralnej Biskupa Jana Piotrowskiego. Po skończonych uroczystościach w Katedrze pojechaliśmy do Świętokrzyskiego Sztetla w Chmielniku.

Czytaj więcej...

Sobota, 4 października 2014 r.
Blisko 50-osobowa grupa parafian wraz z ks. Michałem i s. Gerardą uczestniczyła w VI Diecezjalnej Pielgrzymce Kółek Różańcowych do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Piotrkowicach Chmielnickich. Pielgrzymi odwiedzili także kościół św. Stanisława w Smęgorzowie, Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej w Odporyszowie i Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie.

Czytaj więcej...

Wtorek, 30 września 2014 r.
Maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie na czele z wychowawcami, ks. Prefektem Michałem i emerytowanymi nauczycielami uczestniczyli w dorocznej Pielgrzymce na Jasną Górę.

Czytaj więcej...

Sobota, 27 września 2014 r.
Blisko 50-osobowa grupa (z obu kazimierskich parafii) na czele z ks. Mariuszem i ks. Zenonem Mierzwą uczestniczyła w Rajdzie Pielgrzymkowym na Święty Krzyż.

 

Sobota, 13 września 2014 r.
Grupa ministrantów na czele z ks. Michałem uczestniczyła w XIV Diecezjalnym Dniu Ministranta, który w tym roku odbył się w Archiopactwie Ojców Cystersów w Jędrzejowie. W pielgrzymce uczestniczyło ponad 1.500 ministrantów z całej naszej diecezji.

Czytaj więcej...

Sobota, 21 czerwca 2014 r.
70-osobowa grupa parafian na czele z księżmi wikariuszami: Michałem i Mariuszem oraz z Siostrami: Nikodemą i Gerardą uczestniczyła w Pielgrzymce do Wiślicy, Pacanowa i na Wyspę"

Czytaj więcej... 

Niedziela/Poniedziałek, 4-5 maja 2014 r.
54-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem i s. Nikodemą uczestniczyła w nocnym czuwaniu modlitewnym przed Obrazem Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze - w ramach czuwania dekanatu kazimierskiego.

Czytaj więcej... 

Od 24 do 29 kwietnia 2014 r.
Blisko 30-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem Haśnikiem uczestniczyła w Pielgrzymce do Włoch - na kanonizację bł. Jana Pawła II. Do naszej grupy dołączyli pielgrzymi z Kostomłotów z ks. Tomaszem Kaczówką. Pielgrzymi odwiedzili także Wenecję i Asyż.

Czytaj więcej... 

Środa, 19 marca 2014 r.
Maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie na czele z p. Dyrektor Jolantą Mizio, wychowawcami i z ks. Michałem uczestniczyli w XVI Diecezjalnej Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę.

Sobota, 22 lutego 2014 r.
Blisko 100 osób na czele z księżmi wikariuszami: Michałem i Mariuszem wyjechało do Zakopanego na kulig. Było bardzo radośnie.

 Czytaj więcej... 

Od 8 do 15 lutego 2014 r.
28-osobowa grupa parafian na czele z księżmi wikariuszami: Michałem i Mariuszem uczestniczyła w Pielgrzymce do Ziemi Świętej. Do naszej grupy dołączyli się także: ks. Leszek Puchała - nasz były wikariusz, ks. Dariusz Węgrzyn - wikariusz z Łopuszna, pielgrzymi z Kostomłotów z ks. Tomaszem Kaczówką oraz inne osoby, które zapisały się w Biurze Podróży.

Czytaj więcej... 

Sobota, 9 listopada 2013 r.
Blisko 100 osób wraz z ks. Michałem pielgrzymowało szlakiem bł. Jana Pawła II do Krakowa i Wadowic. Głównym celem pielgrzymki było podziękowanie za dar otrzymania przez naszą parafię relikwii Papieża Polaka.

Czytaj więcej... 

Sobota, 5 października 2013 r.
Grupa 40 parafian wraz z ks. Michałem uczestniczyła w V Diecezjalnej Pielgrzymce Kółek Różańcowych do Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Piekoszowie. Pielgrzymi nawiedzili także budujący się kościół św. Kazimierza w Bilczy oraz Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Piotrkowicach Chmielnickich.

Czytaj więcej... 

Sobota, 28 września 2013 r.
Blisko 50-osobowa grupa parafian (młodzieży i nie tylko) na czele z ks. Leszkiem Puchałą uczestniczyła w Rajdzie Pielgrzymkowym na Święty Krzyż. Nasi pątnicy wędrowali trasą z Bielin.

Piątek/Sobota, 20-21 września 2013 r.
38-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem pielgrzymowała po Sanktuariach Ziemi Tarnowskiej i Podkarpacia. Głównym celem pielgrzymki był udział w Kalwarii Pacławskiej w Diecezjalnych Obchodach 20-lecia Sakry Biskupiej biskupa Kazimierza Ryczana.

Czytaj więcej...  

Od 8 do 20 lipca 2013 r.
16-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem Haśnikiem uczestniczyła w Pielgrzymce po Sanktuariach Europy. Do naszej grupy dołączyli pielgrzymi z Kostomłotów z ks. Tomaszem Kaczówką, Bilczy oraz ks. Tomasz Kowalczyk z Warszawy oraz ks. Wacław Hapak i ks. Michał Łukasik z diecezji sandomierskiej.

Czytaj więcej... 

Sobota, 8 czerwca 2013 r.
Ponad 20-osobowa grupa młodzieży na czele z ks. Leszkiem Puchałą uczestniczyła w XI Diecezjalnym Dniu Młodzieży w Wiślicy. Spotkanie rozpocząło się w kościele parafialnym w Kocinie, skąd uczestnicy przeszli w pielgrzymce do Wiślicy.

 

Sobota, 18 maja 2013 r.
Blisko 50-osobowa grupa parafian na czele z ks. proboszczem Januszem Mularzem, księżmi wikariuszami i Siostrami Służebniczkami uczestniczyła w Bazylice Katedralnej w Kielcach we Mszy św., w czasie której nasz parafianin diakon Piotr Nocoń przyjął z rąk Księdza Biskupa Ordynariusza Kazimierza Ryczana święcenia prezbiteratu.

Czytaj więcej... 

Środa, 8 maja 2013 r.
Dzieci I-komunijne wraz z rodzicami, ks. proboszczem Januszem Mularzem i s. Krystellą Pacyną udały się na Pielgrzymkę dziękczynna do Częstochowy i Leśniowa.  

Czytaj więcej... 

Sobota/Niedziela, 4-5 maja 2013 r.
Blisko 60 parafian na czele z ks. Michałem Haśnikiem uczestniczyło w nocnym czuwaniu modlitewnym przed Obrazem Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze - w ramach czuwania dekanatu kazimierskiego.

Wtorek/Środa/Czwartek, 30 kwietnia-2 maja 2013 r.
Grupa 20 parafian na czele z ks. Michałem Haśnikiem powitała miesiąc maj podczas 3-dniowej pielgrzymki do Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Kalisza i Lichenia. 

Czytaj więcej... 

Sobota, 6 kwietnia 2013 r.
Grupa 48 parafian na czele z ks. Michałem Haśnikiem pielgrzymowała na Górny Śląsk - do Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich, do kościoła św. Pawła w Nowym Bytomiu oraz w drodze powrotnej do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu oraz do Sanktuarium Grobu Bożego w Miechowie.

Czytaj więcej... 

Środa, 27 lutego 2013 r.
Maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie na czele z wychowawcami i z ks. Michałem Haśnikiem uczestniczyli w XV Diecezjalnej Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę.

Czytaj więcej...

Sobota, 10 listopada 2012 r.
Grupa 23 parafian na czele z ks. Michałem Haśnikiem pielgrzymowała do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie i Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tuchowie. Po drodze pielgrzymi odwiedzili Ośrodek Kultur i Spotkań w Dąbrowie Tarnowskiej – przekształcony z ruin dawnej synagogi oraz kościół św. Stanisława w Smęgorzowie.

Czytaj więcej...

Piątek/Sobota, 19-20 października 2012 r.
Grupa 20 parafian (w sumie 75 uczestników z dekanatu kazimierskiego) na czele z ks. Michałem Haśnikiem pielgrzymowała w ramach Pielgrzymki Diecezji Kieleckiej do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Dzień wcześniej pielgrzymi nawiedzili Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu, gdzie uczestniczyli w wieczornym Apelu Maryjnym i procesji ze świecami.

Sobota, 6 października 2012 r.
Grupa 70 parafian na czele z ks. Michałem Haśnikiem uczestniczyła w IV Diecezjalnej Pielgrzymce Kółek Różańcowych do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach. Następnie pielgrzymi udali się do Katedry na Wawelu, aby złożyć hołd zmarłej Parze Prezydenckiej oraz do Łagiewnik, gdzie nawiedzili Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Sanktuarium bł. Jana Pawła II.

Sobota, 29 września 2012 r.
Liczna grupa parafian na czele z ks. Leszkiem Puchałą uczestniczyła w Rajdzie Pielgrzymkowym na Święty Krzyż.

Sobota, 15 września 2012 r.
Grupa ministrantów na czele z ks. Leszkiem Puchałą uczestniczyła w XII Diecezjalnym Dniu Ministranta, który w tym roku odbył się w jednostce wojskowej - w Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach. W pielgrzymce uczestniczyło ponad 1.700 ministrantów z całej naszej diecezji.


Poniedziałek, 13 sierpnia 2012 r.
Grupa 28 parafian na czele z ks. Michałem Haśnikiem udała się do Częstochowy, aby razem z pielgrzymami Kieleckiej Pielgrzymki na Jasną Górę uczestniczyć we Mszy św. na Szczycie Jasnogórskim i Apelu Maryjnym.