Parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Kazimierzy Wielkiej - Ogłoszenia Duszpasterskie

1969632
2015970
Your IP: 54.92.174.226
Server Time: 2018-08-18 15:12:48

Ogłoszenia Duszpasterskie

vJutro o godz. 19.30 odprawimy kolejne NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. W tym miesiącu w sposób szczególny zaproszenie kierujemy do mieszkańców Donos, których prosimy o poprowadzenie modlitwy różańcowej, udekorowanie i niesienie figury Matki Bożej w procesji. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy!

vRównież jutro o godz. 6.00 wyjazd osób, które powitają pielgrzymów oraz przejdą wspólnie z nimi ostatni odcinek z Przeprośnej Górki na Jasną Górę przed cudowny obraz Matki Bożej.

vCodziennie o godz. 15.00 odmawiamy w naszym kościele Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

vW środę obchodzić będziemy UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP.

Msze św. odprawimy według porządku niedzielnego! Będzie także
Msza św. o godz. 20.00. Przypominamy, że jest to święto nakazane, które zobowiązuje nas do udziału we Mszy św.! Podczas każdej Mszy św. poświęcimy zboża, zioła i kwiaty.

W tym dniu parafie w Kazimierzy Małej i Książnicach Wielkich obchodzą swoje uroczystości odpustowe.

vNajbliższy piątek jest III piątkiem miesiąca, w którym w sposób szczególny czcimy Miłosierdzie Boże.Kolejny WIECZÓR MIŁOSIERDZIA rozpoczniemy o godz. 18.00, a zakończymy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

vW przyszłą niedzielę- będącą III niedzielą miesiąca- tradycyjnie nasze ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na prace remontowo- budowlane przy kościele.

vKalendarz liturgiczny tygodnia:

• w piątek – św. Jacka, prezbitera.

vZachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej! Są najnowsze numery „Niedzieli” oraz „Gościa Niedzielnego”