Dzisiaj

Galeria

Zimowe róże św. Rity

22 grudnia 2016 r. – jak każdego 22 dnia miesiąca – podczas Mszy św. o godz. 18.00 modliliśmy się za wstawiennictwem św. Rity. Liturgii przewodniczył ks. Jarosław Sulej – proboszcz parafii w Przemykowie, a koncelebrowali ks. Proboszcz i księża wikariusze.

W czasie Mszy św. modliliśmy się za wszystkich czcicieli św. Rity, o wysłuchanie ich intencji, za osoby zmagające się z chorobami nowotworowymi, o dar macierzyństwa i za matki spodziewające się potomstwa.

Po Komunii Świętej zostały poświęcone róże, które każdy mógł nabyć wchodząc do kościoła. Dzieci uczęszczające na Roraty otrzymały róże miniaturowe. Została także odmówiona Litania do św. Rity.

Przed błogosławieństwem ks. Jarosław Sulej podzielił się z wszystkimi zebranymi w kościele świadectwem swojego cierpienia, podziękował za modlitwę i poprosił o dalsze wsparcie. My ze swojej strony obiecujemy ks. Jarosławowi modlitwę!

Cieszymy, że do naszej parafii na Mszę św. z poświęceniem róż przybywa coraz więcej pielgrzymów! Podjęliśmy starania o pozyskanie relikwii św. Rity. Prosimy o modlitwę w tej intencji.

WSZYSTKICH CZCICIELI ŚW. RITY ZAPRASZAMY ZA MIESIĄC
- 22 STYCZNIA (MSZE ŚW. WG PORZĄDKU NIEDZIELNEGO)


Zapraszamy do galerii zdjęć

Foto: Dominik Jagielnik