Dzisiaj

Galeria

Powitanie lata na "Wyspie"

W sobotę, 18 czerwca 2016 r. – przy pięknej, słonecznej pogodzie – ponad 50-osobowa grupa na czele z ks. Michałem i p. Burmistrzem Adamem Bodziochem udała się do Ośrodka rekolekcyjnego „Wyspa" na biesiadę pt.: „Powitanie Lata 2016".

Już przy samym wejściu na „Wyspę" witał nas wszystkich ks. kan. Witold Świąder – pomysłodawca i budowniczy tego miejsca. Jako, że przyjechaliśmy do Ośrodka rekolekcyjnego – pierwsze kroki skierowaliśmy do kościółka pw. Matki Bożej Anielskiej. Tam ks. Świąder wygłosił nam krótką konferencję o Miłosierdziu Bożym, którą zakończyliśmy odmówieniem Koronki.

Następnie był czas wolny na pooddychanie świeżym powietrzem. Później wysłuchaliśmy kilku piosenek, które zaśpiewał przy akompaniamencie gitary ks. Witold. W tym czasie Pani Helenka już przygotowywała kiełbasę, bigos i wiele innych smakołyków...

Był też czas na wspólne śpiewanie z naszego Śpiewnika biesiadnego". Pan Jan Jędruch z Cudzynowic przygrywał nam na harmonijce.

O godz. 19.30 podziękowaliśmy gospodarzom za życzliwe przyjęcie i wyruszyliśmy do Kazimierzy.


Zapraszamy do galerii zdjęć