II Piesza Pielgrzymka do Skorczowa

W Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, 26 sierpnia 2015 r. po raz drugi udaliśmy się pieszo na Pielgrzymkę do Skorczowa na Odpust. Wraz z ks. Michałem pielgrzymowało ponad 30 osób. Liczyliśmy na większą frekwencję... (bo była dobra pogoda!).

Pielgrzymka rozpoczęła się o godz. 10.00 krótką modlitwą w naszym kościele, po której udaliśmy się na pielgrzymi szlak. Po ponad godzinnym marszu dotarliśmy do Skorczowa. Tam w kościele powitał nas ks. proboszcz Jan Będkowski.

O godz. 12.00 uczestniczyliśmy w Sumie Odpustowej odprawione przy ołtarzu polowym. Eucharystii przewodniczył i homilię wygłosił ks. prof. Zbigniew Trzaskowski.

Po Mszy św. i procesji wróciliśmy autokarem do Kazimierzy.

Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili po raz drugi udać się na Pieszą Pielgrzymkę do Skorczowa.

Foto: Paweł Kowalczyk