Dzisiaj

Galeria

Dziękczynienie za I Komunię Świętą

W czwartek, 7 maja 2015 r. dzieci I-komunijne wraz z rodzicami - na czele z ks. Mariuszem, s. Krystellą i s. Nikodemą udali się do Częstochowy, aby podziękować za dar I Komunii Świętej.

Wyjechaliśmy z Kazimierzy o godz. 6.00 rano. O godz. 9.30 uczestniczyliśmy we Mszy św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze. Ks. Mariusz odprawiał Mszę św. w intencji dzieci I-komunijnych i ich rodziców.

Z Częstochowy udaliśmy się do Leśniowa. Tam nawiedziliśmy Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin. Jak tradycja każe – w Leśniowie nie mogło zabraknąć degustacji krówek i „mini" zakupów, aby poczęstować wszystkich, którzy zostali w domach.

Do Kazimierzy wróciliśmy około godz. 19.00. Dla dzieci wyjazd do Częstochowy był wielkim przeżyciem, bowiem niektóre z nich były na Jasnej Górze pierwszy raz.

Zapraszamy do galerii zdjęć