Dzisiaj

Galeria

Na ekumenicznej modlitwie w Kielcach

Blisko 20-osobowa grupa parafian na czele z ks. Dziekanem, ks. Michałem i Adamem Bodziochem – Burmistrzem Miasta i Gminy Kazimierza Wielka, uczestniczyła w Nabożeństwie ekumenicznym w kościele akademickim św. Jana Pawła II w Kielcach.

 

W poniedziałek, 19 stycznia 2015 r. o godz. 16.15 wyjechaliśmy busem do Kielc. Około godz. 17.40 uklęknęliśmy przed Najświętszym Sakramentem w kościele akademickim św. Jana Pawła II, gdzie aktualnie pracuje ks. dr Rafał Dudała – nasz były wikariusz. Tam spotkaliśmy się m.in. z jego mamą.

Ekumeniczne nabożeństwo Słowa Bożego, któremu przewodniczył Biskup Kielecki Jan Piotrowski rozpoczęło się o godz. 18.00.

Po nabożeństwie zostaliśmy zaproszeni na agapę do refektarza w Wyższym Seminarium Duchownym. Do Kazimierzy wróciliśmy kilkanaście minut po godz. 21.00.

Relacja i galeria zdjęć na stronie diecezjalnej

Relacja na YouTube

Foto: Janusz Kamiński - Studio "Kamyk"