Dzisiaj

Galeria

Podziękowania i podsumowanie akcji "Podaruj uśmiech i nadzieję"

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi". św. Jan Paweł II. Składamy serdeczne podziękowania WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI, którzy przyłączyli się do naszej akcji "Podaruj uśmiech i nadzieję".

 

 

Dnia 1 grudnia 2017r. przekazaliśmy pacjentom oddziału Onkologii Dziecięcej w Kielcach upominki, ktorych wartość opominków szacujemy na blisko 6 tysięcy złotych. Dar serca jest bezcenny! Nie można go ani zmierzyć, ani zważyć, ani tym bardziej wycenić! Wdzięczność jest pamięcią serca, a uśmiech dziecka jest najpiękniejszym podziękowaniem. DZIĘKUJEMY uczniom i rodzicom naszej szkoły, parafianom kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Św., pracownikom UMiG Kazimierza Wielka, uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły w Odonowie, mieszkańcom Kazimierzy Wielkiej. Członkowie i opiekunowie Szkolnego Koła Caritas przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr1 oraz Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.

 

 

wykaz upominków:
1. Farby - 14 opakowań
2. Plastelina - 57 op.
3. Kredki - 105 opakowań
4. Kleje kolorowe i zwykłe - 17 op.
5. Długopisy (zestawy)- 37 op.
6. Pisaki - 58 op.
7. Piórniki - 6szt.
8. Plecak - 2 szt.
9. Gry planszowe - 14 szt. + zestaw gier planszowych zakupionych przez pracowników UMiG Kazimierza Wielka za wartość około 1000zł.
10. Zeszyty - 72 szt.
11. Kolorowanki - 175 szt. 
12. Torebka - 1 szt.
13. Książki - 127 szt.
14. Puzzle - 28 op.
15. Bloki - 58 op.
16. Karty - 5 op.
17. Filmy DVD- 8 szt.
18. Kostki Rubika - 2 szt.
19. Plastelina Play - Doh - 3 op.
20. Worki na strój gimnastyczny - 2 szt.
21. Święty Mikołaj - 1 szt.
22. Inne
 
WKRÓTCE RELACJA FOTO