Dzisiaj

Galeria

Kolejna Noc Świętych

W wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych - w ramach Nocy Świętych - uczestniczyliśmy w czuwaniu modlitewnym przy relikwiach świętych i błogosławionych przygotowanym przez młodzież. Modlitwa rozpoczęła się w kościele Miłosierdzia Bożego o godz. 19.00 adoracją Najświętszego Sakramentu. A zakończyła po 21 w naszym kościele parafialnym.

Oddawalismy cześć relikwiom następujących świętych:

bł. Karolina Kózkówna, bł. Bronisława, Św. Rita, bł. Zbigniew Strzałkowski i Michał Tomaszek, św. Faustyna Kowalska, św. Jan Paweł II, bł. Wincenty Kadłubek, św. Brat Albert Chmielowski, Bł. Edmund Bojanowski, św. Ojciec Pio, św. Stanisław, św. Wojciech, św. Kinga, św. Ludwik i Zelia Martin, św. Rafał Kalinowski, bł. Michał Sopoćko

 

 

 Zapraszamy do galerii zdjęć