Dzisiaj

Galeria

Październikowe "Róże św. Rity"

W niedzielę 22 października po raz kolejny zanosiliśmy nasze modlitwy za wstawiennictwem św. Rity. Na Eucharystii o godz.18.00, której przewodniczył ks. Marian Fatyga, licznie zgromadzli sie czciciele naszej Świętej z Cascii. W liturgię zaangażowało się kazimierskie Stowarzyszenie Amazonek.

 Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie uczestniczyli w naszych modlitwach juz po raz osiemnasty i zapraszamy w przyszłym miesiącu tj. 22 listopada. W miesiącu szczególnej modlitwy za zmarłych, do prowadzenia modlitwy różańcowej oraz liturgii słowa zachęcamy osoby, które w minionym roku straciły kogoś bliskiego. 

 

Zapraszamy 22 listopada 2017 r. (środa) o godz. 18.00.

(17.30 różaniec za zmarłych)

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Relacja na stronie diecezji kieleckiej.