Dzisiaj

Galeria

Licznik odwiedzin

Dziś
Wczoraj
w Tym tygodniu
w Zeszlym tygodniu
w Tym miesiacu
w Zeszłym miesiącu
Łącznie
206
1918
2124
6880
26983
1825964
1900818
Your IP: 54.196.47.145
Server Time: 2018-04-24 09:08:23

Zmiany personalne

Zgodnie z dekretem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego - z dniem 22 sierpnia 2017 r. posługę wikariuszy w naszej parafii rozpoczęli:

Ks. Wiesław Noga - urodzony 24 września 1974 r., wyświęcony na prezbitera 29 maja 1999 r. w Kielcach. Pochodzi z parafii Moskorzew. Przez ostatnie sześć lat był wikariuszem w parafii św. Józefa Robotnika w Kielcach. Imieniny obchodzi 9 grudnia.

Ks. Marcin Bączek - urodzony 18 marca 1989 r., wyświęcony na prezbitera 31 maja 2014 r. w Kielcach. Pochodzi z parafii Skalbmierz. Przez ostatnie trzy lata był wikariuszem w Miechowie. Imieniny obchodzi 11 listopada.

Serdecznie witamy nowych księży wikariuszy i życzymy wszystkiego dobrego w posłudze kapłańskiej w naszej parafii!

______________

Nasi dotychczasowi wikariusze:

Ks. Michał Haśnik został mianowany wikariuszem w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Piekoszowie.

Ks. Marian Pozierak został skierowany na urlop zdrowotny.