Dzisiaj

Galeria

Zmiany personalne

Zgodnie z dekretem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego - z dniem 22 sierpnia 2017 r. posługę wikariuszy w naszej parafii rozpoczęli:

Ks. Wiesław Noga - urodzony 24 września 1974 r., wyświęcony na prezbitera 29 maja 1999 r. w Kielcach. Pochodzi z parafii Moskorzew. Przez ostatnie sześć lat był wikariuszem w parafii św. Józefa Robotnika w Kielcach. Imieniny obchodzi 9 grudnia.

Ks. Marcin Bączek - urodzony 18 marca 1989 r., wyświęcony na prezbitera 31 maja 2014 r. w Kielcach. Pochodzi z parafii Skalbmierz. Przez ostatnie trzy lata był wikariuszem w Miechowie. Imieniny obchodzi 11 listopada.

Serdecznie witamy nowych księży wikariuszy i życzymy wszystkiego dobrego w posłudze kapłańskiej w naszej parafii!

______________

Nasi dotychczasowi wikariusze:

Ks. Michał Haśnik został mianowany wikariuszem w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Piekoszowie.

Ks. Marian Pozierak został skierowany na urlop zdrowotny.